Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Yasaklı Köy

    3
Yasaklı Köy

Yasaklı Köy izle, Yasaklı Köy 720p izle, Yasaklı Köy 1080p izle, Yasaklı Köy full hd izle, Gaffar ve ailesinin, gittikleri köyün şeytanlar tarafından etkilendiğini keşfettikleri bir hikayeyi anlatan film, izleyicilere gerilim dolu bir deneyim sunuyor. Gaffar, sıradan bir aile babasıdır ve ailesiyle birlikte gittikleri köyde tuhaf olaylarla karşılaşır.

Köyde yaşayan insanlar, bilinmeyen bir gücün etkisi altında gibidirler. Gaffar ve ailesi, köyde yaşayan insanların garip davranışlarına tanık oldukça endişelenmeye başlarlar. Zamanla, köyün gerçek yüzüne dair korkunç gerçekler ortaya çıkar ve Gaffar’ın ailesi de bu kötü etkiden nasibini alır.

Film, gizemli olayların çözülmesi için Gaffar’ın ve ailesinin mücadelesini konu alır. Şeytanlarla dolu köyde, Gaffar ve ailesi kendilerini karanlık güçlerle savaşırken bulurlar. Bu mücadelede, aile birlikte hareket etmek ve korkunç gerçekleri ortaya çıkarmak için cesaretlerini toplamalıdır.

Gerilim dolu sahneler, karanlık atmosfer ve sürpriz dolu anlarla dolu olan film, izleyicilere korku ve gerilim dolu bir deneyim yaşatır. Gaffar ve ailesinin köydeki şeytani etkiyle mücadelesini izlerken, seyirciler kendilerini unutulmaz bir korku dünyasında bulurlar.

Şeytanlarla dolu bir köyün sırlarını keşfetmek için adım atan Gaffar ve ailesi, korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Film, karanlık bir atmosferde ilerlerken, izleyicileri beklenmedik olaylarla şaşırtır ve gerilimi doruk noktasına çıkarır.

Gaffar ve ailesinin şeytanlarla dolu köydeki mücadelesi, izleyicilerin tüylerini diken diken eden bir deneyime dönüşür. Film, köyün korkunç sırlarını ortaya çıkarmaya çalışırken, aynı zamanda ailenin birlik ve dayanışma ruhunu vurgular.

Filmin IMDB Puanı: 3.3

Filmin Yapım Yılı: 2021

Filmin Türü: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Benzer Filmler

Viking Kanı
Viking Kanı
2.5
Gran Turismo
Gran Turismo
7.3
Katil Kitap Kulübü
Katil Kitap Kulübü
6.2
Blue Beetle
Blue Beetle
6.9
Meg 2 Çukur
Meg 2 Çukur
5.4
Keşmekeş
Keşmekeş
6.8
Geçmişe Dönüş
Geçmişe Dönüş
5.7
Cesur İtfaiyeci
Cesur İtfaiyeci
6.2
65
65
5.7
Köpekbalığı Yılı
Köpekbalığı Yılı
4.6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat