Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Shazam! 2 Tanrıların Öfkesi

Shazam! 2 Tanrıların Öfkesi

Shazam! Tanrıların Öfkesi izle, Shazam! Tanrıların Öfkesi 720p izle, Shazam! Tanrıların Öfkesi 1080p izle, Shazam! Tanrıların Öfkesi türkçe dublaj full izle, Shazam! Fury of the Gods hd izle, Shazam! Fury of the Gods, Shazam filminin devam niteliğindeki aksiyon ve macera türündeki merakla beklenen yapımlardan biridir. Shazam karakteri, gerektiği anda söylenen sihirli sözcüklerle süper kahramana dönüşür. Zachary Levi, bu devam filminde de Shazam karakterine hayat veriyor. Kahramanımız, altı tanrının güçleriyle donatılmış kalp sayesinde Solomon’un bilgeliği, Herkül’ün gücü, Atlas’ın dayanıklılığı, Zeus’un gücü, Aşil’in cesareti ve Merkür’ün hızı gibi yetenekleri kullanabiliyor.

Filmin hikayesinde, Shazam’ın alter egosu olan Billy hala güçlerini nasıl kullanacağını öğrenirken, lisede eğlenceyi seven bir çocuktur. Oyuncu kadrosunda Zachary Levi’in yanı sıra Asher Angel ve Jack Dylan Grazer gibi isimler yer almaktadır.

Shazam! Fury of the Gods, 17 Mart 2023 tarihinde gösterime girmiştir ve ABD yapımıdır. Film, aksiyon, macera, komedi ve fantastik türünde yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda David F. Sandberg bulunurken, senaryosunu Henry Gayden kaleme almıştır. Filmin çekimleri Vancouver, Britanya Kolombiyası, Kanada’da gerçekleştirilmiştir. Shazam karakteri, DC Comics tarafından yaratılmış ve Bill Parker ile CC Beck tarafından ortaya çıkarılmıştır. Filmdeki hikaye, çizgi roman karakterinin maceralarını beyaz perdeye taşımaktadır.

Orjinal Adı: Shazam! Fury of the Gods

Filmin IMDB Puanı: 6.0

Filmin Yapım Yılı: 2023

Filmin Türü: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Benzer Filmler

Viking Kanı
Viking Kanı
2.5
Gran Turismo
Gran Turismo
7.3
Katil Kitap Kulübü
Katil Kitap Kulübü
6.2
Blue Beetle
Blue Beetle
6.9
Meg 2 Çukur
Meg 2 Çukur
5.4
Keşmekeş
Keşmekeş
6.8
Geçmişe Dönüş
Geçmişe Dönüş
5.7
Cesur İtfaiyeci
Cesur İtfaiyeci
6.2
65
65
5.7
Köpekbalığı Yılı
Köpekbalığı Yılı
4.6

1 Yorum


  1. bukalemun

    6 Ağustos 2023 - 20:58

    3. Serisi gelecek gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat