Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Luka

    2
Luka

Luka izle, Luka 720p izle, Luka 1080p izle, Luka türkçe dublaj full izle, Luca izle, İtalya’nın büyülü atmosferinde geçen bu film, unutulmaz bir yaz mevsimini konu alır. Başroldeki genç çocuk Luka, İtalya’nın güzelliklerini keşfederken, dondurma, makarna ve scooter gezileriyle dolu bir maceraya atılır. Bu serüveninde en iyi arkadaşı Alberto ile birlikte keyifli anılar biriktirir.

Ancak, Luka’nın yeni keşfettiği arkadaşı Alberto’nun büyük bir sırrı vardır. Alberto aslında deniz canavarıdır ve başka bir dünyadan gelmiştir. Bu sırrıyla yaşayan Alberto, Luka ile gerçek dostluğun ve kabulün önemini keşfeder. İkisi, İtalya’nın güzelliklerini birlikte keşfederken, farklılıklarıyla birbirlerini tamamlarlar.

Film, İtalya’nın eşsiz manzaralarını ve kültürünü göz alıcı bir şekilde yansıtırken, Luka ve Alberto’nun büyüme serüvenine odaklanır. İkisi, gençliklerinde hayatın zorluklarıyla karşılaşırken, aynı zamanda dostluğun gücünü ve kabulün önemini öğrenirler.

İtalya’nın güzel sokakları, renkli festivalleri ve lezzetli yemekleri arasında geçen bu hikaye, izleyicilere unutulmaz bir yaz tatili atmosferi sunar. Film, deniz canavarı Alberto’nun farklı dünyasının gizemini ve macerasını keşfederken, genç Luka’nın büyüme sürecindeki dönüşümünü de anlatır.

Bu eğlenceli ve duygusal film, İtalya’nın büyülü atmosferiyle birlikte dostluk, kabul ve büyüme temasını işler. İzleyiciler, Luka ve Alberto’nun maceralarına katılarak, hayatın güzelliklerini ve zorluklarını keşfederler. Film, bir genç çocuğun yaz tatilindeki büyüme yolculuğunu anlatırken, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunar.

Orjinal Adı: Luca

Filmin IMDB Puanı: 7.5

Filmin Yapım Yılı: 2021

Filmin Türü: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Benzer Filmler

Viking Kanı
Viking Kanı
2.5
Gran Turismo
Gran Turismo
7.3
Katil Kitap Kulübü
Katil Kitap Kulübü
6.2
Blue Beetle
Blue Beetle
6.9
Meg 2 Çukur
Meg 2 Çukur
5.4
Keşmekeş
Keşmekeş
6.8
Geçmişe Dönüş
Geçmişe Dönüş
5.7
Cesur İtfaiyeci
Cesur İtfaiyeci
6.2
65
65
5.7
Köpekbalığı Yılı
Köpekbalığı Yılı
4.6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat