Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Galaksinin Koruyucuları 3

Galaksinin Koruyucuları 3

Galaksinin Koruyucuları 3 izle, Galaksinin Koruyucuları 3 720p izle, Galaksinin Koruyucuları 3 1080p izle, Galaksinin Koruyucuları 3 türkçe dublaj full izle, Guardians of the Galaxy Vol. 3 hd izle, Kozmik evrende soluk kesici bir yolculuğa çıkan Guardians of the Galaxy serisi, üçüncü filmiyle seyircileri şaşırtmaya hazırlanıyor. 2014 yılında başlayan serinin bu yeni bölümü, hem yönetmen hem de senarist James Gunn’ın ellerinde şekilleniyor ve Marvel evrenine “epik bir final” vadediyor. Ancak, bu seferki macerada nelerin beklediği hâlâ gizemini koruyor.

Guardians of the Galaxy Vol. 3, özgün karakterlerin yanı sıra yeni Marvel kahramanlarının da sahneye çıkacağı, sinematik evrende büyük bir çığır açacak bir film olacak. James Gunn, zamanı ileri sürerek Marvel evreninin geleceğini şekillendirecek bir yolculuğa çıkacaklarını söylüyor. Bu beklenmedik yolculuk, sıradışı karakterlerin özgün hikayeleriyle birleşecek ve izleyicilere benzersiz bir deneyim sunacak.

Guardians of the Galaxy Vol. 3, Marvel hayranlarının heyecanla beklediği “4. Kısım” ile bağlantılı olacak ve Marvel evreninde yeni bir dönemin başlangıcını müjdeleyecek. Bu film, diğer önemli yapımlarla birlikte Marvel evreninin büyük hikaye yayınını başlatacak ve seyircilere unutulmaz bir sinematik deneyim yaşatacak.

Bilinmezliklerle dolu bu yeni bölüm, müthiş görsel efektler, eğlenceli mizah anlayışı ve etkileyici karakter gelişimleriyle izleyicileri büyüleyecek. Serinin sadık hayranları, Guardians of the Galaxy Vol. 3 ile birlikte soluk kesici bir maceranın içine sürüklenecekler ve Marvel evreninin sınırlarını keşfetme fırsatı bulacaklar.

Bu özgün film, izleyicilere beklenmedik sürprizler, duygusal anlar ve epik çatışmalarla dolu bir deneyim sunacak. Guardians of the Galaxy Vol. 3, Marvel evreninin en unutulmaz yapımlarından biri olmaya aday ve izleyicileri tam anlamıyla büyüleyecek.

Orjinal Adı: Guardians of the Galaxy Vol. 3

Filmin IMDB Puanı: 8.2

Filmin Yapım Yılı: 2023

Filmin Türü: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Benzer Filmler

Viking Kanı
Viking Kanı
2.5
Gran Turismo
Gran Turismo
7.3
Katil Kitap Kulübü
Katil Kitap Kulübü
6.2
Blue Beetle
Blue Beetle
6.9
Meg 2 Çukur
Meg 2 Çukur
5.4
Keşmekeş
Keşmekeş
6.8
Geçmişe Dönüş
Geçmişe Dönüş
5.7
Cesur İtfaiyeci
Cesur İtfaiyeci
6.2
65
65
5.7
Köpekbalığı Yılı
Köpekbalığı Yılı
4.6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat