Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Derin Korku

    1
Derin Korku

Derin Korku izle, Derin Korku 720p izle, Derin Korku 1080p izle, Derin Korku türkçe dublaj full izle, Deep Fear hd izle, Paris, 1980’lerde, üç öğrenci, mezuniyetlerini kutlamak için sıra dışı bir karar alır. Geceyi unutulmaz kılmak amacıyla, Paris’in yer altı mezarlarını keşfetmeye karar verirler. Ancak, bu sıradan eğlenceli gezinti, onları tarihin derinliklerine sürükleyen büyülü bir maceranın içine sokacaktır.

Grup, keşiflerinde tesadüfen efsanevi “717 Bunker”ı keşfeder. Bu Nazi askerlerinin geride bıraktığı gizemli yapı, onların aradıklarından çok daha fazlasını barındırmaktadır. Bunker’ın içindeki gizemli ipuçları, sadece geçmişin sırlarını açığa çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda geleceği de şekillendirebilecek büyük bir güce işaret etmektedir.

Zamanla, öğrenciler geçmişle geleceğin arasındaki ince çizgide dolaşırken, Nazi döneminden kalan gizli bir mirasla karşılaşırlar. Yaşadıkları olağanüstü deneyim, dostluklarını sınayacak ve kişisel geçmişleriyle yüzleşmelerine yol açacaktır. Bir yandan da onları yok etmeye çalışan gizemli güçlerle mücadele etmek zorunda kalacaklardır.

Orjinal Adı: Deep Fear

Filmin IMDB Puanı: 4.8

Filmin Yapım Yılı: 2022

Filmin Türü: Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Benzer Filmler

Viking Kanı
Viking Kanı
2.5
Gran Turismo
Gran Turismo
7.3
Katil Kitap Kulübü
Katil Kitap Kulübü
6.2
Blue Beetle
Blue Beetle
6.9
Meg 2 Çukur
Meg 2 Çukur
5.4
Keşmekeş
Keşmekeş
6.8
Geçmişe Dönüş
Geçmişe Dönüş
5.7
Cesur İtfaiyeci
Cesur İtfaiyeci
6.2
65
65
5.7
Köpekbalığı Yılı
Köpekbalığı Yılı
4.6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat