Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Dabbe 6

    5
Dabbe 6

Dabbe 6 izle, Dabbe 6 720p izle, Dabbe 6 1080p izle, Dabbe 6 full hd izle, Dabbe 6, yönetmen ve senarist Hasan Karacadağ tarafından hazırlanan bir Türk yapımı korku filmidir. Film, izleyicileri korku dolu bir deneyime sürükleyen bir hikayeyi konu edinir. Karacadağ’ın korku sinemasındaki deneyimi ve yeteneği, filmde kendini gösterir.

Dabbe 6, yayınlandığı dört hafta boyunca büyük bir ilgiyle karşılanmış ve toplamda 497.468 kişi tarafından izlenmiştir. Bu, filmi popüler kılan ve izleyicilerin korku türündeki yapımı ilgiyle takip etmesini sağlayan önemli bir başarıdır.

Film, Dabbe serisinin altıncı bölümü olarak çekilmiştir. Daha önceki filmlerde olduğu gibi, cinlerle mücadele eden insanların karşılaştığı ürkütücü olayları ele alır. Korku ve gerilim dolu sahneleri, etkileyici görsel efektleri ve sürükleyici atmosferiyle izleyicileri adeta perdeye kilitlemeyi başarır.

Dabbe 6, Türk korku sinemasının önemli bir örneği olarak değerlendirilir. Hasan Karacadağ’ın yönetmenlik ve senaristlik becerileriyle şekillenen film, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefler. Korku severlerin ilgisini çeken bu yapım, Türk sinema endüstrisinde kendine özgü bir yer edinmiştir.

Filmin IMDB Puanı: 5.6

Filmin Yapım Yılı: 2015

Filmin Türü: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türk Filmleri, Yerli Filmler

Benzer Filmler

Katil Kitap Kulübü
Katil Kitap Kulübü
6.2
Meg 2 Çukur
Meg 2 Çukur
5.4
Keşmekeş
Keşmekeş
6.8
Geçmişe Dönüş
Geçmişe Dönüş
5.7
65
65
5.7
Köpekbalığı Yılı
Köpekbalığı Yılı
4.6
Osmanlı Cumhuriyeti
Osmanlı Cumhuriyeti
5.2
İncir Reçeli 2
İncir Reçeli 2
6.0
Derin Korku
Derin Korku
4.8
Parazit
Parazit
8.5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat