Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Dabbe 5 Zehr-i Cin

    1
Dabbe 5 Zehr-i Cin

Dabbe 5 izle, Dabbe 5 720p izle, Dabbe 5 1080p izle, Dabbe 5 full hd izle, Dabbe: Zehr-i Cin, Türk yapımı bir korku filmidir ve yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlenmiştir. Film, 12 Eylül 2014 tarihinde Türkiye sinemalarında gösterime girmiştir. İlk üç gününde 133 bin 806 kişi tarafından izlenerek büyük bir ilgi görmüştür.

Filmin konusu, cinlerin kötü etkisiyle mücadele eden insanların hikayesini anlatmaktadır. Bir grup insan, gizemli ve ürkütücü olaylar yaşadıkları bir evde cinlerin varlığıyla karşı karşıya gelir. Bu cinlerin etkisiyle hayatları alt üst olan karakterler, korku dolu anlar yaşarlar ve cinlerle mücadele etmek için ellerinden geleni yaparlar.

Dabbe: Zehr-i Cin, izleyicilere gerilim dolu anlar yaşatan ve korku türünde kaliteli bir yapım olarak öne çıkar. Hasan Karacadağ’ın yönetmenlik ve senaristlik yetenekleriyle şekillenen film, etkileyici atmosferi ve sürükleyici hikayesiyle izleyicileri koltuklarına bağlar. Türk korku sinemasının başarılı örneklerinden biri olan Dabbe: Zehr-i Cin, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefler.

Orjinal Adı: D@bbe 5

Filmin IMDB Puanı: 5.9

Filmin Yapım Yılı: 2014

Filmin Türü: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türk Filmleri, Yerli Filmler

Benzer Filmler

Katil Kitap Kulübü
Katil Kitap Kulübü
6.2
Meg 2 Çukur
Meg 2 Çukur
5.4
Keşmekeş
Keşmekeş
6.8
Geçmişe Dönüş
Geçmişe Dönüş
5.7
65
65
5.7
Köpekbalığı Yılı
Köpekbalığı Yılı
4.6
Osmanlı Cumhuriyeti
Osmanlı Cumhuriyeti
5.2
İncir Reçeli 2
İncir Reçeli 2
6.0
Derin Korku
Derin Korku
4.8
Dabbe 6
Dabbe 6
5.6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat