Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Dabbe 3 Bir Cin Vakası

    1
Dabbe 3 Bir Cin Vakası

Dabbe 3 izle, Dabbe 3 720p izle, Dabbe 3 1080p izle, Dabbe 3 full hd izle, Ceyda T., Sinan T. ve kızları Burcu T. isimli ailenin hayatı, beklenmedik ve açıklanamayan bir saldırıyla altüst olur. Bedensiz bir varlığın hedefi haline gelen aile, korku dolu bir deneyime adım atar. Film, gerçek görüntülerden ilham alarak Ceyda T.’nin Türk psikiyatri tarihine geçen kayıtlarından yola çıkar.

Ceyda T. ve ailesinin yaşadığı ürkütücü olaylar, adli kayıtlar ve video görüntülerle kurgulanarak anlatılır. Film, seyircilere gerçeklik ile kurgunun sınırlarını zorlayan bir deneyim sunar. İzleyiciler, Ceyda T. ve ailesinin başlarına gelen tuhaf olayları ve bu olayların arkasındaki korkunç sırrı keşfederken gerilim dolu anlar yaşarlar.

“Ceyda T.” kayıtlarından esinlenen bu film, gerçeklik ile kurgunun iç içe geçtiği bir yapısıyla dikkat çeker. Seyirciler, ailenin yaşadığı olaylara şahitlik ederken, merak ve dehşetle filmi izlerler. Film, Ceyda T. ve ailesinin korku dolu yolculuğunu izleyicilere aktarırken, psikolojik gerilimi en üst seviyeye taşır.

“Ceyda T.” kayıtlarıyla ilgili bu film, seyircilere koltuklarında yerlerinden sıçratacak bir deneyim sunmayı hedefler. Gerçek görüntüler ve kurgusal unsurların ustaca birleştiği bu yapım, izleyicileri gerilim dolu bir dünyaya çeker ve onları şaşırtıcı bir sırrın peşine sürükler.

Bu özgün film, korku ve gerilim seven izleyicilere heyecan dolu bir deneyim yaşatırken, Ceyda T. ve ailesinin başlarına gelen olayları anlatarak karanlık bir sırrın peşine düşer. Seyirciler, gerilim dolu anlar ve ürpertici atmosfer eşliğinde filmi takip ederken, psikolojilerine sıra dışı bir yolculuk yaparlar.

Filmin IMDB Puanı: 5.8

Filmin Yapım Yılı: 2012

Filmin Türü: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türk Filmleri, Yerli Filmler

Benzer Filmler

Katil Kitap Kulübü
Katil Kitap Kulübü
6.2
Meg 2 Çukur
Meg 2 Çukur
5.4
Keşmekeş
Keşmekeş
6.8
Geçmişe Dönüş
Geçmişe Dönüş
5.7
65
65
5.7
Köpekbalığı Yılı
Köpekbalığı Yılı
4.6
Osmanlı Cumhuriyeti
Osmanlı Cumhuriyeti
5.2
İncir Reçeli 2
İncir Reçeli 2
6.0
Derin Korku
Derin Korku
4.8
Dabbe 6
Dabbe 6
5.6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat