Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

65

65

65 izle, 65 720p izle, 65 1080p izle, 65 türkçe dublaj full izle, Korkunç bir uzay gemisi kazasının ardından pilot Mills, gözlerini açtığında kendisini korkutucu ve bilinmeyen bir gezegende bulur. Ancak, kısa süre sonra şaşırtıcı gerçeği fark eder: Aslında Dünya’nın tarih öncesindeki 65 milyon yıl öncesine gelmiştir.

Bu tuhaf ve tehlikeli dünyada, pilot Mills’in dışında hayatta kalan tek kişi, Koa adında genç bir kızdır. Mills ve Koa, geçmişteki bu araziden kurtulmanın tek yolunun, zamanda geri dönmek için yol bulmaktan geçtiğini anlarlar. Ancak bunu başarmak hiç de kolay olmayacaktır.

Dinozorlarla dolu bu tehlikeli dünyada, ikili, hem doğanın vahşi yaratıkları hem de zamanın döngüsüne karşı mücadele eder. Her adımda hayatta kalma mücadelesi verirken, bir yandan da geçmişin sırlarını ve bu zaman yolculuğunun gerçek amacını keşfetmeye çalışırlar. Mills ve Koa, güçlü bir dostluk kurarken, kendi korkularıyla ve geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalırlar. Bu tehlikeli ve bilinmeyen dünyada, cesaret ve dayanıklılık gerektiren bir yolculuğa çıkarlar. Zamanda geri dönmek ve evlerine dönmek için ellerinden geleni yaparlar.

Filmin IMDB Puanı: 5.7

Filmin Yapım Yılı: 2023

Filmin Türü: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Benzer Filmler

Viking Kanı
Viking Kanı
2.5
Gran Turismo
Gran Turismo
7.3
Katil Kitap Kulübü
Katil Kitap Kulübü
6.2
Blue Beetle
Blue Beetle
6.9
Meg 2 Çukur
Meg 2 Çukur
5.4
Keşmekeş
Keşmekeş
6.8
Geçmişe Dönüş
Geçmişe Dönüş
5.7
Cesur İtfaiyeci
Cesur İtfaiyeci
6.2
Köpekbalığı Yılı
Köpekbalığı Yılı
4.6
Derin Korku
Derin Korku
4.8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat